Zahradní židle AD 11030

47 cm
Hloubka sedáku
42 cm

• , zakoupeno v SuperDiskont

• Materiál je tropický, takže vydrží na balkoně léta bez údržby (předpoklad, uvidíme za rok). Konstrukce skládání je zajímavá, židle je pohodlná. Když jsem ji rozložil, je to otázka sekundy, říkal jsem si, že je opěrka dost naležato, ale po vyzkoušení jsem musel uznat, že ji má výrobce tak akorá. tČekal jsem, že si na anatomii tohoto sedacího prostředku budu muset zvyknout, protože jsem jednou koupil z jiného webu křeslo z teaku za 4.500,- Kč, bez vyzkoušení, a do dnes jsem si na něho úplně nezvykl, ale tato židle je už od začátku OK.
    • Při dosedu mírně vrzne, ale je skládací, tak to je v pořádku Jedna ze židlí má jednu nohu o malinko kratší, ale tu podlepím plátkem z bambusu, to se u skládačky dá pochopit, ale nemuselo to být. Jen kvůli tomu dávám - Kvalita provedení: Dobrá a ne výborná.

Kup to. Je to dobrý.

Šířka
47 cm
Hloubka sedáku
42 cm

Skládací zahradní židle Židle je lehká, kompaktní a velmi pohodlná. Výškově nastavitelné opěradlo do sedmi různých poloh poskytuje maximální komfort. Vysoce kvalitní Textilene je odolná vůči povětrnostním vlivům . Zajišťuje optimální prodyšnost sedáku i opěradla. Židle je vhodná k použití na terasu, zahradu, balkon, k bazénu i při kempování.

Technické údaje:

• Rozměry sedadla: 43 x 44 cm
  • Šířka: 53 cm
  • Výška opěradla : 65 cm
  • Výška sedáku: 43 cm

Extrémně lehká a velmi stabilní

Vysoce kvalitní Textilene 1 x 1 v černé barvě (PVC - polyester)

• Materiál: hliník
  • Nosnost: 130 kg