Kempinkové křeslo Grand Canyon Outwell Z18410046

Materiál: textilie, 100% polyesterová síťovina s rychle-suchou pěnou Rám: hliník Výška sedadla: 45 cm Velikost: 74 x 75 x 122/136 cm (š xhxv) Velikost balení: 74 x 11 x 100 cm...
2 889 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Top nabídka

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 930 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 6 287 recenzíDalší informace

• a velmi kvalitní

Pohodlné křeslo ve kterém netrpí má záda

• super posezení
    • žádná

Než jsme si vybrali tento výrobek, vyzkoušeli jsme posezení na různých křesílkách, ale toto nás nejvíc oslovilo.
    Původně jsme uvažovali o nějaké levnější variantě, ale pohodlí a provedení tohoto nás přesvědčilo. Za veletržní cenu bylo pro nás cenově přijatelné.
    Za stejných podmínek jsme zakoupili pro manželku Kempinkové křeslo Kenai Outwell Z18410047 s opěrkou pod nohy - také spokojenost.

Druh materiálu
Polohovatelné

• Materiál: textilie, 100% polyesterová síťovina s rychle-suchou pěnou
  • Rám: hliník
  • Výška sedadla: 45 cm
  • Velikost: 74 x 75 x 122/136 cm (š xhxv)
  • Velikost balení: 74 x 11 x 100 cm
  • Hmotnost: 6 kg
  • Maximální zatížení: 150 kg

Extra šířka pro pohodlí

Rychle schnoucí polstrování

Otevírá se a skládá za několik sekund

Nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy

Žádná montáž není nutná

Lehká a snadno přenosná 7 pozic

Ergonomické pohodlí při sezení

Ergonomický design loketní opěrky s lehkým uchopením

• , zakoupeno v SvětKaravanů.cz

Pohodlné křeslo ve kterém netrpí má záda

• super posezení
    • žádná

• , zakoupeno v Hellors

produkt jsem si vybrala na základě zkušenosti s tímto výrobkem, ovšem jiným typem. Manžel se je po cévní mozkové příhodě a potřebuje pohodlné a bezpečné křeslo. Tento výrobek vše splňuje.