Kempinkové křeslo Kenai Outwell Z18410047

3 089 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 13 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 609 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 201 recenzíDalší informace

Nosnost
150 kg

• Kvalita provedení, velmi pohodlné
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Pohodlné, výškově nastavitelná opěrka hlavy, perfektně vyřešené skládání, ve složeneém stavu velmi ploché (nic nevyčnívá), takže v karavanu zabere minimum místa.

• super posezení, zvláště v kombinaci s opěrkou pod nohy
    • žádná

Než jsme si vybrali tento výrobek, vyzkoušeli jsme posezení na různých křesílkách, ale toto nás nejvíc oslovilo.
    Původně jsme uvažovali o nějaké levnější variantě, ale pohodlí a provedení tohoto nás přesvědčilo. Za veletržní cenu bylo pro nás cenově přijatelné.

Druh materiálu
kov
Výška
Výška sedáku
Nosnost
150 kg

Kenai je potažena rychlo schnoucí tkaninou, které zabraňuje nasáknutí molitanového polstrování vodou. Nemusíte tak smutnit, zapomenete-li ji někde na dešti. Má nastavitelnou opěrku hlavy, která lze úplně odejmout.

• ergonomický sedák
  • rychlo schnoucí polstrování
  • nastavitelná a odnímatelná opěrka hlavy
  • složena i rozložena během pár vteřin
  • bez nutnosti montáže
  • lehká a snadno přenosná
  • ergonomický design loketní opěrky s jednoduchým uchopením

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 597 recenzíDalší informace

• Kvalita provedení, velmi pohodlné
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• super posezení, zvláště v kombinaci s opěrkou pod nohy
    • žádná

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 597 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Sportnawebu.cz

Vypadají pohodlně a kvalitně , uvidíme pro delším použití

• , zakoupeno v Hellors

Zatím jsme moc spokojená, uvidíme po delším čase.