Kovové drátěné křeslo ZWMC-19

Barva
černá

• pro mě je tahle židle pohodlná - měl jsem ji vyzkoušenou než jsem ji koupil
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Křeslo je vemi pohodlné a tvarově dobře provedené, stabilní, jsem moc spokojená s výběrem. Područky jsou široké, takže super. Po všech možných materiálech na terasu a zahradu jsem skončila u kovu, na zahradě mám již asi 4 sezónu a spokojenost veliká, tak jsem zvolila i na terasu. Radost po dodání veliká.

Druh materiálu
Dětské
6 kg
Barva
černá

Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón. Křesla jsou lehká a stabilní s velice pěkným a jednoduchým designem.Technické údaje:výška výrobku: 88cmvýška výrobku (výška sedu od země): 43cmšířka výrobku: 56,5cmhloubka výrobku: 62cmhmotnost: 6kgnosnost: 100kgmateriál: kovbarva: černápolohovací: nehloubka sedu: 45cmvýška opěrky zad: 48cmObsah balení:1x Křeslo ZWMC-19

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta119 Kč95 % • 16 851 recenzíDalší informace

• pro mě je tahle židle pohodlná - měl jsem ji vyzkoušenou než jsem ji koupil

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta119 Kč95 % • 16 851 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Kvalitní zpracování, bytelné, pohodlné, spokojenost.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Velmi doporučuji!
    • Krásně se v nich sedí, jsou pohodlné.
    • Vybírali jsme mezi křesly z tahokovu - variantou vyšších křesel a těchto, a udělali jsme dobře, u těch vyšších se nám nelíbil design.
    • Křeslo je dodávané vcelku.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Přesně podle mých představ.

• Dobré
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

- bezproblémové , lehce manipulovatelné zahradní křesílko
    - stohovatelnost
    - nízká váha
    - příjemné na sezení
    - cca bezúdržbové a odolné počasí

• , zakoupeno v Akční domácnost

Židle jsou velice prostorné a pohodlné

• , zakoupeno v Zahrada-Domacnost.CZ

• Čína a zase čína

Když vydrží 5 let budu rád.Měl jsem židle přímo od výrobce z Bzence a po trech letech uz zacali praskat svary a to stala 1200.